cudaarchitektury.pl

cudaarchitektury.pl – ciekawe budowle na świecie

Budownictwo Poradnik

Fit out – szybko urządź swoje biuro

Planujesz otworzenie nowego biura? Przygotuj przestrzeń biurową idealnie do swoich potrzeb i wymagań. Dzięki temu zmaksymalizujesz funkcjonalność i podniesiesz komfort pracy. Jak to zrobić? Skorzystaj z usługi Fit out!

Na czym polega Fit out?

Każda powierzchnia biurowa może być nie tylko funkcjonalna, ale również stworzyć przyjemny klimat w pracy. Wymaga to jednak odpowiedniego projektu i jego realizacji. Jak to zrobić? Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Dzięki temu będziesz mógł się skupić dokładnie na tym, co istotne dla Twojej firmy. Jeżeli zależy Ci na kompleksowej realizacji powierzchni biurowej, usługa fit jest idealnym rozwiązaniem. Cały proces przebiega na zasadzie “od projektu do efektu”. Przygotowanie projektu szytego na miarę zagwarantuje Ci otrzymanie przestrzeni dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Specjaliści zadbają o opracowanie wstępnej koncepcji aranżacji, w której zaproponują nowy układ funkcjonalno-przestrzenny.

Kolejnym etapem będzie przygotowanie szczegółowego projektu wykonawczego. Dodatkowo zaproponują materiały wykończeniowe niezbędne do realizacji. W efekcie otrzymasz przestrzeń biurową gotową do przeprowadzki. Podczas całego procesu nie musisz martwić się żadnymi formalnościami, rozmowami z dostawcami czy też poszukiwaniem fachowców do wykonania poszczególnych prac. Współpracujesz wyłącznie z jedną firmą, która zajmie się wszystkim za Ciebie. Bez wątpienia jest to jedna z największych zalet usługi Fit out. Jedną z firm, która oferuje kompleksowe realizacje powierzchni biurowych, jest interbiuro.pl. Aby dowiedzieć się więcej na jej temat, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

Jakie prace wchodzą w zakres usługi Fit out?

Na jakie wsparcie możesz liczyć od specjalistów w ramach usługi Fit out? Wśród nich znajdziesz zarówno architektów, jak i ekspertów w zakresie instalacji. Dodatkowo każdy klient może otrzymać pomoc od doświadczonego Project Managera. Wśród specjalistów znajdują się również Ci, którzy zajmą się doskonale częścią budowlaną. Dzięki kompleksowej realizacji zyskasz bezpieczeństwo w zakresie systemów przeciwpożarowych, na przykład SSP, DSO. Wbrew pozorom odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni biurowej okazuje się kluczowe. Jeżeli nie zadbasz o przyjemną atmosferę i dobre warunki pracy, odbije się to na wydajności pracowników, a tym samym efektywności firmy. 

Co interbiuro.pl oferuje w ramach uslugi Fit out? Otrzymasz między innymi: projekt budowlany, architektoniczny, branżowy. Specjaliści zajmą się również pracami montażowo-budowlanymi, montażem ścian przesuwnych i ścianek działowych, a także sufitów podwieszanych. W ramach usługi Fit out zostaną również wykonane: instalacje drzwi i okien, instalacje elektryczne, wentylacyjno-klimatyzacyjne, grzewcze, P.POŻ. Specjaliści zajmą się również dostawą i montażem oświetlenia, wykładzin biurowych, PCV, parkietu, wyposażenia biurowego. W razie potrzeby spełnią również inne Twoje wymagania.

Zalety usługi Fit out

Niektóre zalety usługi Fit out znalazły się już wcześniej w treści artykuły. Warto jednak wspomnieć o nich ponownie. Pierwsza z nich to współpraca z jedną firmą, która zajmie się kompleksową realizacją wszystkich powyżej wymienionych działań. Dzięki temu nie musisz szukać dodatkowych fachowców oraz samodzielnie ustalać harmonogramu prac. Bez wątpienia wiąże się to z dużą oszczędnością czasu. Z kolei czas okazuje się kluczowy, kiedy w grę wchodzi ekspansja firmy. Oprócz tego otrzymujesz gwarancję dotrzymania harmonogramu prac oraz ustalonego na początku budżetu. Wyjątkiem są zmiany wprowadzane do pierwotnego projektu już na etapie realizacji. W takiej sytuacji harmonogram może się zmienić, a koszty wzrosnąć.

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usług Interbiuro.pl, otrzymasz gwarancję na wykonane prace oraz dostarczone urządzenia. Może ona wynosić od 24 do 36 miesięcy.