cudaarchitektury.pl

cudaarchitektury.pl – ciekawe budowle na świecie

Modne zasłony do wnętrz

Modne zasłony do wnętrz – jakie wybrać?

Zasłony mogą być estetycznym dopełnieniem wielu wnętrz. Jak dobrać odpowiedni rodzaj zasłon do domu lub mieszkania? Zobacz najmodniejsze warianty!

W doborze odpowiednich zasłon do wnętrz doradza sklep z zasłonami voppi.eu, w którym można znaleźć je w wielu ciekawych wersjach do wyboru.

Modne zasłony aksamitne – eleganckie i efektowne

Jeżeli chcesz zdecydować się na zasłony, które będą miały efektowny wygląd i będą wprowadzały do wnętrza luksusowy wymiar, w takim przypadku pomyśl o zastosowaniu zasłon aksamitnych, nazywanych też welurowymi.

Aksamitne zasłony są od paru sezonów bardzo popularne i obecnie ma je w ofercie wielu producentów. Także oferuje je sklep z zasłonami voppi.eu, gdzie można znaleźć je w wielu ciekawych kolorach do wyboru.

Wyprodukowane z przyjemnego w dotyku i miękkiego aksamitu zasłony są bardzo dobrym wyborem do aranżacji nowoczesnych, glamour, ale również klasycznych. Świetnie prezentują się one w jaśniejszych odcieniach jak beż czy jasna szarość, ale również w tych ciemniejszych, na przykład jak kolor szmaragdowy, granatowy, a nawet czarny.

Zasłony z aksamitu są również oferowane jako zasłony zaciemniające, dlatego sprawdzą się one wtedy, gdy celem jest zaciemnianie pomieszczenia przez ich zasłonięcie. Najlepszy efekt można uzyskać wtedy, gdy zasłona z tyłu będzie miała dodatkową tkaninę blokującą przepływ światła.

Zasłony lniane – w naturalnym stylu

W poszukiwaniu modnych zasłon warto również wziąć pod uwagę zasłony lniane. Len jest materiałem bardzo modnym i nic nie wskazuje na to, że szybko zniknie z aranżacji wnętrz. Wyróżnia się on stylowym wyglądem o rustykalnym charakterze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować o również w klasycznych, eleganckich aranżacjach.

Lniane zasłony można kupić w wielu kolorach, między innymi w kolorze naturalnym – beżowym, odcieniach szarości, ale też w kolorach czarnym, różowym, zielonkawym, khaki czy białym.

Wzorzyste zasłony – przyciągają uwagę ciekawymi motywami

Wśród modnych zasłon w tym sezonie znajdują się również zasłony wzorzyste – w wielu ciekawych wersjach oferuje je sklep z zasłonami voppi.eu.

Największym powodzeniem cieszą się zasłon we wzory botaniczne, na przykład jak delikatne kwiaty lawendy, ale również intensywne kolorystycznie motywy egzotyczne jak liście monstery czy palmy. 

Ciekawym wyborem będą również zasłony w ciemniejszych odcieniach, na przykład ze złoconymi motywami, które mogą nadać wnętrzu ekskluzywny wymiar.

Zasłony zdobione – z dekoracyjnymi detalami

Osoby poszukujące alternatywy dla prostych zasłon mogą również zdecydować się na te, które przyciągają wzrok ciekawymi dekoracjami.

Wśród modnych modeli warto wskazać na wspomniane już zasłony ze złoceniami, które tworzą efektowne wzory połyskujące w świetle. Również interesującym wyborem mogą być zasłony wykończone pasami z kryształków oraz laserowymi wycięciami.

Warto więc zapoznać się z różnymi wariantami zasłon, aby wybrać takie, które będą najlepiej pasowały do wnętrz jak salon, sypialnia czy pokój dziecka. Asortyment jest bardzo szeroki i można dobrać je dziś do każdej aranżacji.